Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

how ship7 works

Türkiye Dışında Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Yaşıyorsanız. Türkiye'den Birşey Getirtmek ya da Alşıveriş Yapmak İstiyorsanız Turkze Tam Size Göre.

Kendi Ev adresinize Sipariş veriyormuş gibi, Size sunduğumuz Turkze Türkiye Adresini Kullanın, Sizin Adınıza Siparişlerinizi Teslim Alalım. Yurtdışı Adresinize Kargolayalım.

1-Türkiye Adresi Alın

Websitemize Kolayca Üye Olun ve Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Türkiyeden Alışveriş Yaptığınızda Kullanacağınız bir Türkiye adresine Sahip Olun.

Get Your Ship7 Address

2-Alışverişe Başlayın

Türkiye'den binlerce alışveriş sitesinden online Alışveriş yapın.Türk markalarının sunduğu harika fırsatlardan yararlanın. Ödeme yaparken size sunduğumuz Turkze Turkiye adresini kullanın.Paketleriniz depomuza ulaştığında size haber verelim. Ayrıca kredi kartı kabul etmeyen mağazalar için "Benim İçin Al" hizmetimizi kullanabilirsiniz

ship7 parcel forwarding service

3-Siparişleriniz Depomuza Ulaşssın Paketleriniz bize ulaştığında, siparişlerinizi tek bir kutuda birleştirelim. Sizlere ücretsiz sunduğumuz paketleri birleştirme işlemiyle %80'e varan tasarruftan yararlanın.Yeniden paketleme hizmeti ile gereksiz boyut ağırlıklarından kaçının veTurkze ile daha da fazla tasarruf edin.

Online Shopping From USA & UK amazon target walmart macys

4-Yurtdışı Adresinize Yollayalım

Siparişlerinizi dünyanın en saygın kargo şirketleriyle belirttiğiniz yurtdışı adresinize gönderelim. Ortalama teslimat süremiz 1-4 iş günüdür.

international shipping dhl fedex ups aramex

Turkze ile Türkiye'den Alışveriş Yapmaya Başlayın.